rusya Çiçekçilik özel alan
Gizlilik Sözleşmesi

http://www.yurtdisiciceksiparis.com web sitemiz üzerinden yapılan kredi kartı ile ödeme işlemlerinde SSL şifreli güvenlik teknolojisi ve xxxx Sanal POS alt yapısı kullanılmaktadır.
Kredi Kartı Güveliği
Kredi kartınızın güvenliği SSL şifreleme teknolojisiyle sağlanmaktadır. Kredi kartı bilgilerinizi girdiğiniz sayfalarda kullandığınız browser türüne göre tarayıcınızın alt kısmında veya adres satırında bir kilit simgesi görünür. Bu simge GeoTrust tarafından sağlanan RapidSSL Sertifikasını göstermektedir.Ödeme yaparken kredi kartı bilgilerinizi girdiğiniz sayfada internet adres satırı https ye dönüşür. Ödeme işlemine başladığınızda web sitemizden bağımsız olarak, müşteri bilgisayarı ile banka arasında şifreli bir bağlantı kurulmaktadır ve browser aracılığı ile gönderdiğiniz hiçbir bilgi http://www.yurtdisiciceksiparis.com personeli ya da üçüncü şahıslar tarafından görülmemektedir. http://www.yurtdisiciceksiparis.com sitemizde müşteri kredi kartı bilgileri asla kayıt edilmemektedir.
Kişisel Bilgi Güvenliği
Alanya Çiçek Siparişi web sitemizde teslimat için bildirmiş olduğunuz kişisel bilgiler ve adresler güvenli alan üzerinde korunmaktadır. Kişisel bilgilerinize yasal zorunluluk haricinde hiçbir kurum, kuruluş ve üçüncü şahıslarla paylaşılmamaktadır.
Kişisel Bilgilerin Kullanılması
Adınız Soyadınız, Telefon, E-posta, Adres bilgileriniz satın almış olduğunuz ürünün adresine ulaştırılması, alınan ürünün faturalandırılması, fiyat indirimleri ve kampanyalardan haberdar edilmesi gibi durumlar için sadece http://www.yurtdisiciceksiparis.com kullanabilir
Müşterinin Dikkat Etmesi Gerekli Durumlar
http://www.yurtdisiciceksiparis.com web sitemizde almış olduğumuz tüm güvenlik uygulamaları haricinde müşterinin bilgisayarında kullandığı browser güvenlik ayarlarının en üst düzeyde olması, anti-virüs, güvenlik duvarı gibi yazılımların kullanılması ve güncel tutulması, kişisel bilgilerinizin ve şifrelerinizin bilgisayarınızda kayıtlı olmaması müşteri kişisel güvenliği açısından önem arz etmektedir.
http://www.yurtdisiciceksiparis.com hiç bir şekilde müşterilerinden e-posta aracılığı ile kişisel bilgi, kredi kartı numarası ve/veya benzer bilgiler talep etmez. http://www.yurtdisiciceksiparis.com web sitemizden müşterilere gönderilen e-postalar sadece( sipariş, teslimat bilgisi, ödeme alındı bilgisi, vb.) bilgi içeriklidir.


Yurtdışı Uluslararası Çiçekçilik Olarak 1999 Yılından Günümüze Çiçekçilik Sektöründe Hizmet Vermekteyiz Yaklaşık 10 Yıldır Uluslararası Çiçek Gönderimlerimizde Sayısız Memnun Müşterilerimiz Oldu Firma Olarak Çok Geniş Bir Alanda Yurtdışı Gönderim Yapmaktansa Üç Ülkede Profesyonel Hizmet Vermeyi Uygun Gördük Siz Degerli Müşterilerimizin Almanya,Rusya ve Ukrayna Çiçek Siparişlerini Aynı Günde Teslim Ediyoruz. Bu Ülkelere Gönderim Yapılan Çiçek Siparişlerinin Aynı Gün Öğleden Önce Sipariş işleminin Tamamlanması Gerekmektedir.Her Ülkenin Teslimat Koşulları Farklı Olabilmektedir Örneğin Almanya Ülkesine Cumartesi Öğleden Sonra ve Pazar Günleri Teslimat Mümkün Değildir Bu Günlere denk Gelen Çiçek Siparişleri Pazartesi Günü Teslim Edilmektedir. Rusya ve Ukrayna Ülkelerine ise Haftanın Her Günü Çiçek Teslimatı Yapılabilmektedir.Yurtdışı Uluslarlararası Çiçekçilik Olarak Rusya ve Ukrayna Çiçek Gönderimlerinizin Teslimatı Sonrasında Çiçek Teslim Edildi Bilgisi Verilmektedir. Almanya Ülkesine Olan Çiçek Siparişlerinizde ise Alıcı Adreste Yoksa Ulaşılamıyorsa Bu gibi Durumlarda Bilgi Verilmekte ve Sizden Yeni Bilgi Talep Edilmektedir Almanyadaki Çiçek Teslimat Mantığı Şudur Ordaki Yetkililer Şu Şekilde Düşünmektedir Biz Sizden Teslim Edilmek Üzere Çiçek Siparişinizi Aldık Aksi Bir Durum Olmadıkça Çiçek Siparişiniz Aynı Gün Teslim Edilir Olası Bir Aksilik Durumunda Sizinle İrtibata Geçilir. Yurtdışı Uluslararası Çiçekçilik Olarak Her Çiçek Siparişini Önemsiyor Siparişten Teslimat Sürecine Kadar Sürekli Kontrol Ediyoruz..Sevgi ve Saygılarımızla. Rusya Çiçek  Almanya Çiçek Ukrayna Çiçek Moskova Çiçek Ufa Çiçek Köln Çiçek Kiev ÇiçekÇiçekçi Sitesi
Visa Mastercard Amex

Rusya Çiçek

Rusya Çiçekçi

Rusya Çiçekçilik

Moskova Çiçek

Ukrayna Çiçek
Ukrayna Çiçekçi
Ukrayna Çiçekçilik
Kiev Çiçek
Çiçek
Çiçekçi
Çiçekçilik
Rusya Çiçek Gönderimi.